PIRET PENT-MIILING: Teenuste üldjuht

 +37258063742piret@masaan.ee

Aastaid tagasi lubasin oma endisele tööandjale, et ma ei hakka kunagi enam puuetega inimestega tööle. Nüüd olen ma kokku üle 15 aasta olnud sotsiaalvaldkonnaga seotud. Olen töötanud nii laste, kui täiskasvanutega, nii erihoolekandeasutuses, kui individuaalselt. Viimased viis aastat olen Tallinnas koordineerinud tugiisikuteenust vaimupuudega täiskasvanutele. Selleks, et olla oma klientide jaoks rohkem olemas, pakkuda neile paremaid võimalusi, otsustasime sammu edasi astuda. 

KAILI KÄESEL-MAASTIK: Teenuste juht (Kesk-Eesti)

+3725548111kaili@masaan.ee

Ligikaudu paarkümmend aastat tagasi sattusin tööle väikesesse erihooldekodusse ja sealtmaalt sai alguse pikk töösuhe erihoolekandes ning tahe panustada puuetega inimeste ellu. Tööd tehes sai aina enam selgeks, et sotsiaalvaldkond on see, kuhu ma kuulun ja mis mind tegutsema motiveerib. Praktilistele teadmistele lisaks omandasin sotsiaaltöö hariduse Tallinna Ülikoolis ning magistriõpingute lõpus tundus käes olevat aeg ennast teostada läbi ühingu loomise, et panustada kodukandi inimestesse ja tegutseda nii nagu süda õigeks peab. 

MARIANNA NÕMMIK: Tugiisiku- ja erihoolekandeteenuste koordinaator (Tallinn)

+3725133967marianna@masaan.ee

Sotsiaalvaldkonnas töötan alates aastast 2019, kuid administratiivtööga tegelen juba paarkümmend aastat. Minu jaoks oli suur avastus et sotsiaalvaldkond pidevalt areneb ja tänapäeval on võimalik päris mitmekülgset abi saada.

Kõige suurem avastus olid aga inimesed kes selles valdkonnas tööd teevad. Imetlen nende pühendumust ja valmisolekut ning oskust aidata.

KRISTI PAAS: assistent ja ISTE koordinaator

+37253911611kristi@masaan.ee

Olen esimeselt erialalt noorsootöötaja, teisel kooliteel õppisin eripedagoogikat. Aitan meeskonda sündmuste korraldamisel, dokumentide haldamisel ning tegelen ka ISTE-projekti koordineerimisega Tallinnas, Kiilis, Kohilas, Raplas ja Kehtnas.